Інформаційна система (ІС) ІТС (Інформаційно-Технологічного Супроводу) створена спеціально для користувачів систем автоматизації бізнесу (BAS, 1С:Підприємство) — для керівників, кадровиків, економістів, бухгалтерів та IT-спеціалістів комерційних організацій.

В інформаційній системі ІТС представлені новини, коментарі та консультації фахівців з питань бухгалтерського, податкового та кадрового обліку, рекомендації щодо оподаткування господарських операцій, покрокові інструкції щодо їх відображення в програмі, інструкції зі складання бухгалтерської, податкової та іншої звітності та надсилання звітності до контролюючих органів в електронному вигляді за допомогою сервісу FREDO Звіт.

Інформаційна система ІТС складається з декількох розділів – докладніше.

Матеріали ІС ІТС оперативно оновлюються в Інтернеті. Інформаційна система доступна в Інтернеті в режимі 24*7 – цілодобово, без вихідних і святкових днів.

Інформаційна система широко застосовується в навчальному процесі вищих і середніх навчальних закладів, що здійснюють підготовку фахівців з технічних та економічних спеціальностей, що передбачає використання облікових систем.


Ціни:


Вид інформаційно-технологічного супроводу (ІТС)

Термін

Роздрібна ціна, грн., без ПДВ

ІТС ПРОФ

1 місяць

1200

ІТС ПРОФ

3 місяці

1800

ІТС ПРОФ

6 місяців

3450

ІТС ПРОФ

12 місяців

6450

ІТС ТЕХНО + сервіс FREDO Звіт

6 місяців

3012

ІТС ТЕХНО + сервіс FREDO Звіт

12 місяців

5724

ІТС ТЕХНО (без FREDO Звіт)

6 місяців

2400

ІТС ТЕХНО (без FREDO Звіт)

12 місяців

4500